Labas, aš Giedrė.

Antakių meistrė, kuri netikėtai, beieškodama klientų socialiniuose tinkluose, atrado savo AISTRĄ - video turinio kūrimą. Esu kūrybos žmogus, kuriam laisvė kurti yra pati didžiausia savęs realizavimo forma. Būtent socialinių tinklų pagalba aš sukūriau savo asmeninį prekės ženklą, išleidau net du skaitmeninius produktus, subūriau nerealią bendruomenę ir užsitarnavau klientų pasitikėjimą!

Dabar padedu kitiems susidraugauti su socialiniais tinklais ir ypatingą dėmesį skiriu video turiniui.

Mano paskyroje rasite įvairiausių mokomųjų filmukų apie video montavimą, perėjimus, platformos įrankius bei technikas.

Tikslas, kad kiekvienas bent jau kartą pabandytų šį turinio formatą ir suprastų, kokias teigiamas emocijas jis gali sukelti.

Visada sakau, kad svarbiausia yra MĖGAUTIS procesu!

Skatinu Tave nebijoti ir pagaliau pradėti!

Jei nori tapti turinio kūrėju, nuomonės formuotoju, o gal net verslininku - Tavo laikas yra DABAR. Nelauk tinkamo momento, nes jo niekada nebus. Įrašyk tą pirmąjį Storį, įkelk tą Reels, kuris vis slepiasi Tavo juodraščiuose, išdrįsk siekti savo tikslo. O jei bus baisu ar nedrąsu - visada gali kreiptis į mane.

Aš noriu, kad ir Tau pasisektų!

Klientų atsiliepimai

”Giedre, AČIŪ Tau už visą darbą!!! Su Tavimi dirbti tai visiškas malonumas. Labai Tai vertinu. Padarei mano IG gyvenimą tikrai kur kas paprastesnį!”

"Ačiū labai! Taip džiaugiuosi Jus atradusi. Ne tik puikiai savo sritį išmanote, bet ir esat žiauriai fainas, charizmatiškas ir pozityvus žmogus!"

"Kaip džiaugiuosi atradusi Giedrę! Kreipiausi pagalbos dėl Instagramo, bet gavau ne tik patarimų, bet ir gerų emocijų, motyvacijos ir malonaus bendravimo. O dar jos profilyje tiek gerų Reels! Sėkmės Tau!"

"Love introducing with new talented woman that they use their potential to create something valuable. Thank You!!"